Myymälä

VARAOSALINNA

Pohjolantie 10-12

61800 Kauhajoki

FI08165790

 

Myymälä

Ma-Pe klo. 7.30 - 17.00 

La klo. 9.00 - 14.00

 

Korjaamo

Ma-Pe klo. 7.30 - 16.00

Ota yhteyttä


Lomakkeen lähetyksen varmennuskoodi *
Syötä kuvassa oleva numerosarja. Jos et pysty lukemaan numeroita, lataa uusi kuva
Vahvistuskuva

Pakolliset kentät * 

 

 

Timo Linna

Toimitusjohtaja

020 7119 874
timo.linna@varaosalinna.fi

 

Sanna Linna

Mainonta

Nettisivut ja verkkokauppa

Varaosamyynti

020 7119 867
sanna.linna@varaosalinna.fi

 

Rene Mustakoski

Varaosamyynti

020 7119 888
myynti@varaosalinna.fi

 

Timo Jämbäck

Varaosien puhelinmyynti

Korjaamomyynti

020 7119 860
timo.jamback@varaosalinna.fi

 

Jorma Murto

Raskaankaluston varaosat

Puhelinmyynti

020 7119 862
jorma.murto@varaosalinna.fi

 

Teemu Rapila

Varaosamyynti

020 7119 888
teemu.rapila@varaosalinna.fi

 

Markku Lipasti

Tavaran vastaanotto

020 7119 865
myynti@varaosalinna.fi

Minna Koivisto

Myynti- ja ostoreskontra

020 7119 866
minna.koivisto@varaosalinna.fi

 

Harri Männistö

Varaosamyynti

020 7119 888

myynti@varaosalinna.fi

 

 

 

 

Hätätapauksessa aukioloaikojen ulkopuolella voi soittaa:
Varaosat 020 7119 868 Katso kartta Varaosalinnalle tästä!

 

Puhelumaksut:

0207-alkuiset numerot 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (sis.alv.) Ulkomailta soitettaessa hinta määräytyy paikallisen operaattorin hinnaston mukaisesti

Varaosat ja lisävarusteet

Yli 100 000 tuotteen autovaraosien ja -varusteiden verkkokauppa

Tästä ostoksille ›

Työkalut ja tarvikkeet

Työkalut, koneet, laitteet sekä kiinnitystarvikkeet kaikkeen tekemiseen.

Tästä ostoksille ›

KÄYTTÄJÄTUNNUS
SALASANA

Kirjautuminen

Kirjaudu sisään antamalla
tunnuksesi ja salasanasi.

› Uusi asiakas? Rekisteröidy tästä.
› Unohtuiko salasana?